"Ірландець надає замок для волонтерів": рівненська волонтерка розповіла про грандіозний проект

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Рівненська волонтерка, член Ради ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів України Вікторія Шинкаренко розповіла про підготовку до грандіозно проекту. Відбуватиметься він у Ірландії у відомому маєтку. Його для проведення заходу надає ірландець - чоловік однієї з українок.

У Ірландії вже презентували документальну кінострічку «Нескорені» - фільм про жінок, які були в російському полоні. Це своєрідний обов'язок нагадати про тих, хто досі залишається у полоні бойовиків. Щодо самого проекту, його робоча назва "Агресія та ціна свободи", то він також орієнтований на родини полонених,  дітей загиблих військових. Плануємо привернути увагу до подій, які відбуваються у нас, ми покажемо  фотосвітлини, знімемо соціальний ролик та багато іншого. - каже Вікторія Шинкаренко.

Голова Асоціації українців в Ірландії та координатор акції "Об'єднані прапором" Микола Круцик розповідає, що мета проекту - зібрати кошти на підтримку родин полонених та донести європейським країнам те, що відбувається у нашій країні, про війну.

-  Під час показу фільму ми зібрали українців та й самих ірландців. Тоді й нам запропонували цей маєток для проведення благодійного заходу.  Локацій буде чимало. Для діток ми проведемо урок. У нас є "Рідна школа" - це українська школа. Також із нашої сторони ми всіляко підтримаємо тих, хто зможе поїхати в Ірландію.