Імітація карантину: попри суворі заборони у Рівному вони працюють (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Журналісти ЧаРівне.інфо зробили інспекцію центральними вулицями Рівного і перевірили, чи дотримуються підприємці вказівок кабінету міністрів.

Чимало торгових точок знехтували вказівками влади і продовжують працювати. Це магазини квітів, ломбарди кав'ярні, магазини різних товарів та ін.

Порушників карантину на Рівненщині штрафуватимуть

Нам вдалося запитати власника, чому продовжують працювати в умовах сурового карантину.

"Ми працюємо з попередніми замовленнями і доставляємо квіти самі. Нам ж потрібно теж продати свій товар"  - прокоментував власник салону квітів Gardenia. 

Салон краси на вулиці Степана Бандери теж вирішив продовжити працювати. Працівниця повідомила, що приймають лише за попереднім записом і дотримуються санітарних норм.

Також вдалося порозмовляти з власником мобільних кав'ярень Barkasius.

"Наскільки я знаю, закладам гастрономії дозволили працювати в режимі доставки і режимі видачі з собою. Ми вжили максимальних санітарних заходів та сильно змінили меню. В нас були напої де бариста більше контактував з продуктами під час приготування, цього вже немає. Фактично готується лише кава."- коментує власник мобільної кав'ярні

Також зазначає, що контактує з своїми колегами. Більшість продовжує працювати, навіть ті, хто має посадочні місця у кав'ярнях, однак видають каву лише з собою.

"Я готовий зачинити мобільні кав'ярні, якщо працівники будуть соціально захищені. Всі мають витрати та потребують коштів. У більшості є сім'ї, потрібно орендувати житло, у когось кредити." - додає підприємець.

Також не припинили свою діяльність обмінники та  деякі ломбарди.

 Магазин Алло у самісінькому центрі продовжує працювати, посилаючись на постанову Кабінету міністрів України №215, яка дозволяє працювати закладам роздрібної торгівлі засобами зв’язку.