Іларіон привітав нового голову Рівненської ОДА

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон привітав новопризначеного голову Рівненської ОДА Віталія Коваля із вступом на посаду.

Звертаючись до Віталія Станіславовича владика наголосив: «Вам надано велику довіру з боку Української держави – очолювати Рівненську обласну державну адміністрацію. Вірю, що під Вашим мудрим керівництвом Рівненщина стане ще більш квітучим та розвиненим регіоном та буде прославляти свої традиції як в Україні, так і далеко за її межами».

Також архіпастир побажав новому голові Рівненської ОДА успіхів у високому та відповідальному служінні: «Молитовно бажаю благословенних успіхів у Вашому високому та відповідальному служінні. Нехай всесильна допомога Божа завжди сприяє у всіх Ваших справах на благо піднесення добробуту Боголюбивого народу України та в ім’я процвітання нашої держави», - відзначив у своєму вітальному слові керуючий Рівненською єпархією Православної Церкви України. 

Нагадаємо, вчора президент Володимир Зеленський в Острозькій академії представив нового голову Рівненської ОДА. Ним став Віталій Коваль.

 

Прес-служба Рівненської єпархії