Ігор Романов - перший рівнянин в NASCAR (ВІДЕО)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У новому випуску ютуб-каналу "Перший автомобільний"  розповідають про шлях Ігоря Романова від роботи на телебаченні до мрії стати гонщиком у найвідоміших перегонах NASCAR.

Ігор Романов - перший українець, який готується до заїзду в «Club Challenge» - третьому дивізіоні європейського NASCAR. Ми поговорили з Ігорем про перші кроки в автоспорті, про те, як взяти участь у гонці мрії, що для цього необхідно та скільки це коштує.

Нагадаємо, NASCAR - це асоціація, яка організовує автомобільні перегони та проводить велику кількість різноманітних чемпіонатів, що поділяються на три головні серії. Змагання NASCAR проходять і за межами США, наприклад, у Мексиці, Канаді та європейських країнах. Відмінність між ними полягає у тому, що класичні американські гонки NASCAR відбуваються на овальній трасі, натомість європейська серія тяжіє до кільцевої дисципліни. Рівнянин зазначає, що планував їхати на три етапи з чотирьох.

На жаль, етап у Валенсії, який був запланований у квітні, перенесли на 29 жовтня. Етапи «Зольдер» у Бельгії та «Гоккенгаймринг» очікуються у жовтні. Наразі гонщик продовжує тренування на «Чайці», тренується на професійних симуляторах, щоб достойно представити країну на міжнародних змаганнях.