Хрещенські ворожіння: що, де, коли і як

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Період різдвяних свят – з 7 до 20 січня – вважається найбільш сприятливим для різних ворожінь та гадань. Одним цікаво зазирнути у своє майбутнє і дізнатися, що буде, інші це роблять заради втіхи і веселощів у компанії друзів. Проте факт залишається фактом – більшість у святкові дні все ж вдаються до ворожіння – хто всерйоз, а хто й жартома. ЧаРівне.інфо поспілкувалося із досвідченою професійною ворожкою і дізналося багато цікавого про гадання, ворожок і передбачення майбутнього.

ВОРОЖКИ
 

До ворожок люди відносяться по-різному. Одні не сприймають їх всерйоз і навіть якщо потрапляють до них випадково, ніколи не вірять їхнім словам. Інші бояться гадалок, тому що вважають, що вони програмують наше життя, і що все, сказане ворожками, неодмінно збудеться, а це дуже небезпечно – заздалегідь знати свою долю. Треті сприймають ворожіння лише, як розвагу. Вони відвідують гадалок і гадають самостійно, але ніколи не втрачають глузд від почутого. І, нарешті, існують люди, які без ворожок обійтися просто не можуть. Їм обов’язково потрібні конкретні інструкції до дій.

Гадалок часто називають відьмами. Хоч це й не правильно, проте не варто боятися цього слова. Адже відьма – від слова «відати», тобто все знати.

ЩО ТАКЕ ВОРОЖІННЯ?
 

Ворожіння – це передбачення майбутнього. Воно базується на знаках, які посилає нам Космос. Гадання – це мантика – наука про космічну інформацію. Мантика вважає, що навколо нас багато знаків, і якщо навчитися у них розбиратися, можна не лише прогнозувати, але й керувати майбутнім.

У ворожінні дуже важлива органіка людини. Саме тому професійні ворожки завжди дають своїм клієнтам потримати карти, щоб вони просякли духом того, кому мають ворожити. Так само і всі привороти і відвороти проводяться за допомогою речей, які мали безпосередній зв’язок з людиною (наприклад, непраний одяг).

ЧИ МОЖНА КЕРУВАТИ МАЙБУТНІМ?
 

У глобальних масштабах керувати своєю долею, звісно, важко, але повпливати на загальний фон свого життя все ж можна.

Навіть якщо на картах все складається прекрасно, це не означає, що треба пасивно чекати цього прекрасного. Над собою потрібно безперервно працювати. Працювати і тоді, коли все буде добре, і тоді, коли карти пророкують тимчасові неприємності. І ще потрібно навчитися чекати.

ЯК ВБЕРЕГТИ СЕБЕ ВІД ПОГАНОГО
 

Якщо ви відчуваєте, що ваше життя стало наповнюватися трагічними подіями, потрібно, по-перше, прийняти ці події як випробування, після яких неодмінно послідують подарунки долі. Очікуйте, наприклад, нового, кращого чоловіка, якщо зі старим ви розлучились. Чи шукайте нову роботу, вона обов’язково видасться більш цікавою і високооплачуваною, якщо вас звільнили зі старою.

По-друге, людина завжди має право звернутися до Бога і сказати: «Господи, не допусти, щоб це відбулося зі мною!». Існує багато древніх християнських способів захисту від неприємностей (молитви, акафісти).

По-третє, можна звернутися до професійної ворожки, подивитися гороскоп, визначити вплив імені (адже ім’я – також символ, який може по-різному впливати на долю).

І, по-четверте, враховуючи все вищеперераховане, змінити себе. Пробачити собі всі минулі неправильні вчинки і не повторювати їх у майбутньому.

ЧОМУ ВОРОЖАТЬ НАЙЧАСТІШЕ НА СВЯТА?
 

На великі свята відкриваються канали космічної енергії, через які видно наші прохання, як голограми. Саме тому ворожіння на свята є найефективнішим та найправдивішим.

І наостанок пропонуємо вам три найпростіші способи ворожіння.

Спосіб перший: випити чаю – дізнатися долю
 

Він трохи схожий на гадання на кавовій гущі. Заваріть у чашці чай. Чашка повинна бути схожою на піалу, а всередині білою. Добре, якщо це буде ваша улюблена чашка, тоді її можна «похвалити», висловити їй своє захоплення. Чай беріть крупнолистовий.

Випийте чай. Потім візьміть чашку у ліву руку і за часовою стрілкою тричі перемішайте у руках чашку із залишками чаю. Після цього чашку переверніть на тарілку.

Тепер можна розглядати чашку. Ручка чашки – це ви. Всі події майбутнього будуть розташовуватися справа від ручки (чашку тримайте так, щоб ручка показувала на 12 годину, якщо уявити циферблат), відповідно зліва будуть події минулого.

Якщо залишилось мало чаїнок, ваше життя не дуже багате враженнями, якщо чаїнок і малюнків багато – багато подій на вас і чекає. Перша третина чашки показує події найближчого майбутнього (що буде завтра), друга третина «каже», що буде через місяць, а чаїнки, що розташувалися на дні, підкажуть, що заважає життю, наповнює її негативними подіями.

А ось те, як ви поясните малюнки, вже залежить від вашої фантазії.

Спосіб другий: «бачу тінь»
 

Взяти чистий білий аркуш паперу і зім’яти його. Всередину зім’ятого аркуша вкласти написане на клаптику паперу бажання. Потім спалити увесь клубок паперу на білому фарфоровому блюдечку без візерунків. Поки папір буде догорати, потрібно вимкнути світло і запалити свічку біля блюдця так, щоб тінь від тліючого паперу падала на стіну.

Роздивляйтеся тінь, обертаючи блюдце за часовою стрілкою, і трактуйте картинки, що виходять.

Якщо побачите собаку – значить, вас чекає допомога від друга. Якщо кота – остерігайтесь ворога. Чорт передвіщає неприємності. Птахи чи крила ангела – хороші новини. Побачите черепаху – вам не завадило б бути кмітливішими, тигра – скоро з’явиться можливість реалізувати себе і т.д.

Спосіб третій: Водохрещенський

На Водохреще з 5 до 7 ранку набрати з крану (краще з трьох різних криниць) літрову банку води. Ввечері застелити білим рушником стіл, справа поставити запалену свічку, а перед собою банку з водою. Банку затиснути долонями і трошки потримати. Потім над горловиною банки «зробити» із долонь «підзорну трубу» і почати уважно дивитися в неї. Вода поступово починає світитися, наповнюється білим димом, світлом, посередині банки, як у телевізорі, виникають малюнки, події, обличчя судженого, інші міста і країни, де вам належить жити, тощо.

ЧаРівне.інфо бажає вам лише хорошого, яскравого і успішного майбутнього та приємних емоцій від ворожіння!