Голова Гощанської РДА підтвердив, що жінка з COVID-19 приїздила у Пустомити

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні в мережі Інтернет був розповсюджений допис жительки села Малятин  про побоювання людей про поширення корнавірусу у селі.

скрін зі сторінки голови Гощанської РДА

Голова Гощанської РД Василь Романюк  підвердив факт відвідування жінки у якої підтвердився коронавірус у Пустомитах. Тож, за його словами станом на сьогодні, 7 квітня, всі контактні особи перебувають на самоізоляції та під спостереженням сімейних лікарів. Всі наразі здорові та скарг стосовно погіршення самопочуття не мають.

Так, дійсно у минулу суботу в нашому районі перебувала жінка з міста Рівне, в якої було підтверджено COVID-19.

Відповідно до протоколу було встановлено всіх осіб, які ймовірно контактували з інфікованою особою, та місця можливого її перебування. В ході проведених заходів було виявлено ймовірний контакт з власниками магазину в с. Пустомити, які також є і продавцями у цьому магазині.

Аби не наражати жителів села на можливу небезпеку, було прийнято рішення тимчасово припинити роботу магазину у Пустомитах. А до всіх можливих контактних осіб було прохання самоізолюватися на 14 днів.

Інший магазин в с. Пустомити та два магазини в с. Малятин працюють у звичному режимі з дотриманням усіх карантинних заходів та обмежень.

Режим надзвичайного стану не вводився у зв'язку з відсутністю підозр на COVID-19. Жителям згаданих населених пунктів і усього району загалом постійно доводиться інформація про дотримання правил карантину.