Голова ДВК на Рівненщині заявив, що його підпис підробили

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Всього із початку передвиборчої кампанії дострокових виборів до Верховної Ради України, яка стартувала із 21 травня у поліції області зареєстровано 79 фактів, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства.

До поліції із заявою звернувся 54-річний рівнянин та повідомив, що виявив свій підроблений підпис у документах, відповідно до яких він погодився бути головою ДВК від однієї із політичних сил. Втім, при цьому мав намір бути головою від іншої партії. За цим фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 358 Кримінального кодексу України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів).

За результатами розгляду інших фактів, виявлених поліцейськими спільно з громадянською мережею «ОПОРА», правоохоронці склали 35 протоколів.

Так, за виготовлення агітматеріалів без вихідних даних поліцейські склали 8 адміністративних матеріалів за частиною 1 статті 212-13 КУпАП Кодексу України про адміністративні правопорушення. А за розповсюдження таких матеріалів — 20 адміпротоколів.

Крім того, два протоколи правоохоронці склали за статтею 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Також складено один протокол за статтею 173 КУпАП (дрібне хуліганство.

Нагадаємо, що із 15 липня весь особовий склад поліції, зокрема й ситуаційний центр, будуть переведені у позаплановий режим.

Відділ комунікації поліції Рівненської області