Гирьовики Рівненщини із перемогами на Чемпіонаті України

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Збірна Рівненської області з гирьового спорту успішно виступила на Чемпіонаті України серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів.

Наші спортсмени показали високі результати.

Макаренко Іван виграв 1 місце у дисципліні " довгий цикл" та срібло у двоборстві, вагова категорія до 78 кг. Тренери: Андріяш Віталій та Макаренко Ольга. Остання тавож виступала і трішки не дотягнула до п'ядесталу, 4 місце з результатом 63 підйоми.

Срібло серед юніорок ( до 22 років) здобула вихованка Сарненського педагогічного коледжу РДГУ - Кривой Яна (старша вікова група) у ваговій категорії до 68 кг; тренер - Покотило Тетяна.

Серед юнаків (U18) золото здобув Пінчук Дмитро, Гоч Роман ( с Калинівка) у ваговій категорії до 63 кг виборов срібну нагороду.

Ще одна вихованка Тетяни Покотило здобула бронзу серед дівчат (до 18 років) у ваг. кат.+ 63 кг - Кашецька Зоряна (студентка Сарненського педагогічного коледжу РДГУ).

Рабош Оксана із Сарн виборола перше місце із гирьою 24 кг.

На належному рівні виступили Гоч Павло( с.Бутейки).

Досвідечний тренер та спортсмен Сарненського району з гирьового спорту - Володимир Пінчук здобув золото серед ветеранів у ваговій категорії до 68 кг.

Ігор Грицюняк з Рокитнівщини взяв 2 місце по ветеранах, та Володимир Козак із Рівного став третім.