Гіпермаркет меблів і люстр "Dybok.ua" змінив адресу і концепцію (Фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Гіпермаркет меблів "Dybok.ua" переїхав і відтепер знаходиться у самому центрі Рівного по вулиці Соборній, 56, (приміщення "Укртелекому", навпроти кінопалацу "Україна"), на 1 і 3-му поверхах.

Що новий Гіпермаркет пропонує рівнянам і мешканцям області?

Величезний асортимент

Крім зміни адреси була оновлена і сама виставка меблів і люстр. Асортимент виставки став ще більш сучасним і трендовим, з готовими інтерєрними рішеннями, сучасним декоруванням та освітленням кімнат.

Більше місця у Гіпермаркеті стали займати хіти продаж інтернет магазину www.dybok.ua. Саме товари, які найбільше купують через сайт і формують відтепер товарну матрицю магазину.

Онлайн-каталог компанії www.dybok.ua нараховує понад 50 тисяч товарів.

Меблі і люстри

У Гіпермаркеті представлені всі головні категорії меблів, а також люстри, бра, торшери і товари освітлення. Ви побачите меблеві кімнати – готові інтер'єрні рішення, завдяки яким зможете краще уявити і спроектувати ці товари у власній оселі.

Затишок і комфорт

Ми оформили виставку меблів з урахуванням сучасних трендів дизайну,  освітлення, декорування, щоб показати не тільки товар, а й той затишок та комфорт, які насправді купують люди.

Низькі ціни

Ціни на меблі - діапазону середній та економ. Асортимент виставки  розрахований на широке коло покупців. Деякі товари можна придбати за унікально низькими цінами, і це аж ніяк не за рахунок якості - а завдяки тісній співпраці та регулярним акціям, якими компанія проводить разом з постачальниками.

Безкоштовна доставка меблів

При замовленні більше ніж 3000 гривень - діє безкоштовна доставка замовлення до під’їзду або дверей у Рівному чи іншому населеному пункті області.

Замір  і складання меблів

Діє послуга виклику замірника, який допоможе заміряти, підібрати і оформити кухню. Замовляючи послугу збирання меблів, ви отримаєте гарантію на виконану роботу.

Обмін та повернення

Пропонуємо послугу обміну або повернення товару, якщо він з певних причин не підійшов. Термін дії - 30 днів з дня отримання покупки (за умови збереження цілісності упаковки і самого товару).

Адреса: Рівне, вул. Соборна, 56, (приміщення "Укртелекому", навпроти кінопалацу "Україна"), на 1 і 3-му поверхах.

*на правах реклами в рамках проекту "Пузата мама"