"Ганебне рішення" - Коваль звинувачує Третяка в нехтуванні інтересами громади

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль вважає неприпустимим рішення Рівненського міськвиконкому та міського голови Рівного Олександра Третяка щодо підвищення тарифів.

Таку заяву він опублікував на сторінці у Facebook.

«Таке ганебне для громади рішення було прийнято у розріз та в порушення державної політики, позиції Президента України Володимира Зеленського, обов’язків міського голови по відношенню до своїх виборців», - наголошує Віталій Коваль.

Він нагадав, що на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад Уряд, «Нафтогаз України», Асоціація міст України підписали Меморандум, згідно з яким до кінця опалювального сезону тарифи на тепло, на гарячу воду для населення не будуть зростати.

Міська влада продемонструвала повне нехтування інтересами громади.

Для підтримки і стабільного проходження опалювального сезону у тих громадах, які підписали Меморандум, Уряд передбачив спрямування в 2022 році додатково до місцевих бюджетів 4% податку на доходи фізичних осіб, а також державних субвенцій.

«Для Рівного – це додаткові 54 млн грн від ПДФО! Могли би бути. Адже Третяк не підписав Меморандум, не займався належною підготовкою міського господарства до опалювального періоду, не шукав альтернативні шляхи та методи для вирішення складних нагальних проблем міста», - зазначає голова ОДА.