Ґвалтував, душив і намагався підірвати: рівнянин отримав вирок за жорстокий замах на вбивство

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному до 13 років позбавлення волі засуджено 24-річного чоловіка за замах на умисне вбивство, вчинений способом, небезпечним для життя багатьох осіб, поєднаний із зґвалтуванням.

- В результаті належного забезпечення Рівненською місцевою прокуратурою публічного обвинувачення у кримінальному провадженні, суд визнав достатніми зібрані органом досудового розслідування докази для винесення обвинувального вироку стосовно 24-річного місцевого жителя за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15 п.п. 5, 10 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 152 КК України (замах на умисне вбивство, вчинений способом, небезпечним для життя багатьох осіб, поєднаний із зґвалтуванням), - повідомляють Рівненська місцева прокуратура. 

Історія трапилась 19 вересня 2017 року у Рівному. Уночі злочинець зайшов до кімнати дівчини, яка її винаймала в тій же квартирі, що й він, вдарив її електрошокером та ножем, після чого зґвалтував, а також здавлював її шию. Потім він відкрив камфори та духовку газової плити на кухні, з яких почав іти газ, та пішов з квартири, зачинивши за собою із зовнішньої сторони замок вхідних дверей. Однак, потерпілій вдалося вийти з квартири та звернутися за допомогою до сусідів.

Рівненським міським судом ухвалено обвинувальний вирок та засуджено чоловіка до 13 років позбавлення волі. Вирок наразі законної сили не набрав.