"Ґвалтівникам - не місце у Верховній Раді!" - нардеп з Волині вимагає у Іванісова піти з Верховної Ради

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні на пленарному засіданні Голова Верховної Ради Дмитро Разумков повідомив, що Романа Іванісова, який потрапив у скандал довкола його судимості за згвалтування, виключили з фракції "Слуга народу".

«Відповідно до частини третьої статті 60 регламенту Верховної Ради України, повідомляю, що депутатська фракція на своєму засіданні 2 грудня 2019 року прийняла рішення виключити зі складу депутатської фракції народного депутата України Іванісова Романа Валерійовича», - повідомив Дмитро Разумков.

Нагадаємо, у ряді ЗМІ опублікували інформацію про те, що народний депутат Роман Іванісов приховав від ЦВК інформацію про судимість. 

Повідомлялося, що 21 березня 1996 року майбутній нардеп був засуджений до 3 років 6 місяців позбавлення волі за згвалтування. За визначенням Запорізького обласного суду від 17 квітня 1996 року вирок був змінений на 2 роки 6 місяців виправно-трудових колоній загального режиму. Відбував ув'язнення в Маріупольській ВТК Донецької області. 

Пізніше, до трибуни вийшов народний депутат Ігор Гузь з вимогою до Романа Іванісова скласти депутатські повноваження. 

Романе, як тобі спалося останні два-три тижні? Про що ти спілкувався з виборцями на Рівненщині? Які в тебе емоції і чи читаєш ти соціальні мережі? Я депутат-мажоритарник і за останні два тижні сотні виборців звернулися до мене з простим запитанням: як мені перебувати у залі Верховної Ради з людиною, яка ґвалтувала жінку, яка приховала це і брехала своїм виборцям у червні-липні цього року? Як ця людина буде виходити на трибуну і що вона буде говорити? - говорить нардеп з Волині.

Ігор Гузь заявив, що Іванісов не має права надалі працювати в парламенті. Також наголосив на тому, що скандальний нардеп уникає спілкування з ЗМІ та виборцями і навіть не вибачився за скоєне.

«Я не знайомий з Іванісовим. Але вважаю, що ця людина повинна здати депутатський мандат і не ганьбити український парламент. Тому, Романе, здай мандат, не ганьби парламент», - звернувся Гузь.

 Сам Роман Іванісов продовжує заперечувати цю інформацію. В коментарі телеканалу Рівне 1 він заявив, що зараз має проблеми з серцем, тому і не з'явився на засідання. Складати мандат нардеп не планує та незабаром надасть підтвердження, що інформація про його судимість брехня.