Футбольний тренер Рівненщини поставив рекорд

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Перемога у Суперкубку Рівненської області сезону 2019 року для керманича ФК “Малинськ” Олега Шандрука стала четвертою подібною за останні п’ять років.

Перед цим тричі, в 2015-2017 роках, під його керівництвом оржівський ОДЕК беззмінно перемагав у суперфіналах (двічі – сарненський “Маяк” і один раз по пенальті – ФК “Малинськ”). Вигравши у сезоні 2019 року з малинським клубом даний почесний трофей, Шандрук став першим в історії рівненського футболу коучем, який зробив це з двома командами.

Нинішньому тренеру ФК “Малинськ” також належить рекорд за кількістю здобутих трофеїв – чотири – та за ефективністю – 100% (чотири матчі, чотири перемоги). А загалом, за Суперкубок Рівненщини боролися вісім тренерів і жодному з них, крім Олега Шандрука, не вдалося продемонструвати подібний результат. Так, Анатолію Лєсніку разом із сарненським “Маяком” виявилися потрібними цілих п’ять спроб, аби двічі завоювати Суперкубок. Григорій Шаламай та Володимир Поліщук вигравалаи з ОДЕКом по одному суперфіналу з двох, такий же результат продемонстрував Сергій Дьомушкін із “Славією”.

 

Інформаційна служба ФК "Малинськ"