Футбольна команда з Костополя змагалась за «Кубок єднання-2021» (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Луцьку відбувся фінальний етап наймасштабнішого футбольного турніру в Україні «Кубок єднання-2021» серед хлопчаків 2010-2011 року народження, який присвячений 10-річчю Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Загалом у змаганнях по всій Україні взяли участь 400 команд юних футболістів віком 10-11 років. У фінал пройшли 22 команди майже з усіх областей. Серед них і команда з Рівненської області — ДЮСШ «Костопіль. 

Відкриття фіналу футбольного турніру розпочалось з урочистої ходи. Очолили колону головний суддя турніру Дмитро Піддубний та голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки Разом» Катерина Шкльода. Команду Рівненської області провів ходою народний депутат Віктор М'ялик. 

На відкритті спортивних змагань виступили народний депутат України, лідер політичної партії «ЗА Майбутнє» Ігор Палиця, віце-президент Української асоціації з футболу Вадим Костюченко, тренер молодіжної збірної України, володар кубку УЕФА В’ячеслав Шевчук та представники місцевої влади. 

- Я заряджають азартом, коли бачу, як діти отримують задоволення від футболу. На кубку єднання я побачив справжні щирі емоції дітей. Відтак це була правильна ідея провести турнір. Тепер ми започатковуємо нову традицію — проводитимемо змагання щороку. Взагалі одним з векторів розвитку партії "За майбутнє" є гасло "Здорова нація". Відтак ми розвиватимемо усі види спорту. Зокрема нині у нас є нова ціль, аби у кожному місті України, кожній територіальній громаді відкрити баскетбольні майданчики. Я б дуже хотів, аби такі соціальні ініціативи підтримувались не лише меценатами чи фондами, а фінансувались державою. Політична партія "За майбутнє" зробить усе можливе, щоб розвиток спортивної інфраструктури закріпити на законодавчому рівні, — сказав на відкриття змагань Ігор Палиця. 

Переможцем турніру стала команда ДЮСШ «Чорноморець» із Одеської області. Футболісти команди отримали у подарунок семиденний тренувальний збір у Буковелі.

Однак нагороди дістались не лиш переможцям, а й усім учасникам турніру. Команда з Костополя за участь у фіналі змагань отримала кубок фіналіста, сітку для футбольних воріт, манішки для тренувань, м’ячі, а кожен член команди — медаль фіналіста турніру та м’яч.