Фітнес-клуб з трьома басейнами, "відкриті" офіси та велика парковка: у Рівному з’явиться найсучасніший бізнес-центр (Фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні, 27-го вересня, у Рівному на Саміті високоефективних організацій в Міському будинку культури вперше публічно презентували проект надсучасного бізнес-центру Space4 від девелоперської компанії RENOME Comfort (група компаній РЕНОМЕ). Компанією реалізовано проекти житлових комплексів у Рівному, такі як «Spectrum», «360». RENOME Comfort задає тренди у будівництві в регіоні.

Проект Space4 розроблений спеціально для RENOME Comfort архітектурним бюро Archimatika, яке в різні роки були визнані найкращими в Україні за всіма існуючими преміями.

Бізнес-центр включає 5600 м2 комерційної нерухомості класу А, офіси, облаштовані за технологією «Open Space», фітнес-клуб з трьома басейнами, цілодобовий консьєрж-сервіс, фуд-корт, велику парковку.

2 поверхи бізнес-центру займе перший в регіоні спортклуб мережі «Sport Life». Бізнес-центр Space4 - найсучасніший бізнес-центр у місті Рівне та всьому регіоні (згідно досліджень київської консалтингової компанії UTG (Українська торгова гільдія) у серпні 2019 року).

Space4 – це нове обличчя міста Рівне, адже знаходиться одразу при в’їзді - на перетині вулиць Льонокомбінатівська та Гагаріна. Автівкою до бізнес-центру можна потрапити за 10 хв з будь-якого кінця міста, до Space4 ведуть декілька маршрутів як через центр міста так і по об’їзних автошляхах.

Наразі бізнес-центр активно будується, вже зведено 2 поверхи і здача планується на 4 квартал 2020 року.

Презентував бізнес-центр Space4 директор девелоперської компанії RENOME Comfort Федір Делеган. Він розповів про офіси для ІТшників, «Sport Life» та житлову забудову поруч.

- Бізнес-центр направлений на те, щоби заповнити ту пусту нішу комерційної нерухомості, яка зараз є в місті Рівному. Це офіс, в якому реалізована концепція «Працюй. Відпочивай. Розвивайся. Живи». Це ті офісні приміщення, які будуть направлені на компанії, в яких дуже важливо утримувати своїх спеціалістів. Вони допоможуть молодим компаніям і командам розвиватися та видавати абсолютно нові продукти, - зазначив під час своєї доповіді Федір Делеган.

За словами директора девелоперської компанії RENOME Comfort, сам бізнес-центр складатиметься з двох великих частин. Перша - це 5600 квадратних метрів офісних приміщень за технологією «Open Space», де будуть одно-, дворівневі офіси, з виходом на терасу. Також, тут буде великий фітнес-клуб площею 3500 м2, в якому буде три басейни – один 25-ти метровий, другий для немовлят і третій для дітей.

Окрім цього, на першому поверсі будуть фуд-корти і декілька комерційних приміщень під магазини для забезпечення потреб тих працівників, які будуть там працювати.

- Ми хочемо втілити офіс працівників 3 тисячоліття. «Новий офіс» - це не квадратні метри зі столами і принтерами – це екосистема, простір з робочими зонами, в яких ти можеш поставити «стоячий» стіл, працювати лежачи чи пересуватися по офісу на гіроборді. Інноваційним було рішення організувати Атріум – зимовий сад всередині бізнес-центру із панорамним дахом. Таке собі місце для променад та медитації посеред офісів. В межах атріуму буде розташована презентаційна зона, яку орендарі зможуть використовувати для своїх потреб. Ми вже готові приймати заявки на оренду і пропонуємо флекс-спейс – тобто організацію офісу від 55 м.кв. і до 1800 м.кв., - додав Федір Делеган.

Соцмережі: https://www.facebook.com/space4.renome/

Девелопер: https://www.facebook.com/RenomeComfort/