Фітнес удома: вагітні рівнянки займаються фітнесом онлайн

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Фітнес-тренер, дієтолог Оксана Любчик провела для учасниць проекту для вагітних "Пузата мама" онлайн заняття з фітнесу.

Тренер Оксана Любчик розповідає, що  майбутнім мамам фізична активність допомагає готувати організм до пологів. Однак, при цьому  не варто забувати про те що , фізичне навантаження корисне тільки в тому випадку, коли вагітність розвивається нормально і додаткові вправи їй не зашкодять.

Вагітність це не хвороба, тому виключати фізичні навантаження не варто. Звичайно, якщо немає заборони лікаря. Насамперед корисно оволодіти техніками дихання. Така практика знімає тонус матки і у майбутньому знадобиться при переймах. 

Також раджу робити вправи Кегеля. За допомогою них  тренують м’язи тазового дна і процес відновлення після пологів пройде максимально швидко. Намагайтесь багато ходити на свіжому повітрі (дотримуючись правил карантину, звичайно). Для тих, хто до вагітності займався фітнесом  - можете абсолютно продовжувати і під час. Лише виключте стрибки, вправи на прес та інвентар з додатковою вагою.

Додамо, що під час карантинну, проект "Пузата мама" готує до пологів, батьківства матусь в онлайн режимі. Кілька разів на тиджень з вагітними рівняками працюють різні фахівці: з підготовки до пологів, грудного годування, відбувають онлайн зустрічі з медиками та ін.