Фінішував Рівненський обласний конкурс «Олімпійський день-2020»

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Щороку у світі з ініціативи Міжнародного олімпійського комітету проводиться спортивно-масовий захід «Олімпійський день». На Рівненщині його організаціюта проведення здійснює Відділення НОК України в Рівненській області за участю комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Зокрема, в районах, містах та об’єднаних територіальних громадах, на спортивних стартах збирались аматори спорту, починаючи з найменших – дошкільнят, до активної молоді, професійних спортсменів, ветеранів та людей з обмеженими можливостями.

Цього рокуна Рівненщині такий захід проходиву новому форматі – всі бажаючі з 1 по 19 червня 2020 року брали участь у заочному конкурсі «Олімпійський день-2020».

За його умовами, учасники знімали відео або робили фото з виконанням вправи зі свого улюбленого виду спорту або спортивних рухів в кадрі й символічно передавали предмет, який відображає вид діяльності учасника, а разом з цим -естафету наступному учаснику.

Перемогу здобував той учасник, що отримає найбільше вподобань на своїй сторінці у Фейсбук з обов’язковими хештегами: #olympicday, #olympicday2020ua, #olympicday2020Rivneregion.

Варто зазначити активність краян, які в умовах карантину брали участь в «Олімпійському дні-2020». Адже до заходудолучилось майже 4000 онлайн вболівальників.

Отже, за найбільшою кількістю вподобань, визначилась трійка переможців:

1 місце
 – Тетяна Євтошук-Остапчук;

2 місце – Дмитро Остапчук;

3 місце – Олег Левенець.