Фестиваль з доджболу знову у Рівному

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Гра у «вибивного» колись була досить популярною. На спортивних майданчиках, у школах на перервах, у дворах раз у раз чувся стукіт м'яча та дзвінкі голоси озвучували назви хитромудрих кидків, за допомогою яких можна було змусити суперникапокинути ігрове поле.

Переживши певний період забуття, «вибивала» успішно оновила правила та повернулась як міжнародний визнаний вид спорту – доджбол. За досить короткий час він вже зумів вселити до себе повагу багатьох прихильників активного відпочинку та здорового способу життя.Хоч для Українидоджбол все щеновий вид спорту, але багатокраїнпротягомостанніхроків регулярно беруть участь в чемпіонатахсвіту як середчоловіків, так і середжінок.

В Рівномуфестиваль з доджболу проходить вже втретє. У 2017 році йогопершопрохідцями сталистуденти Рівненського державного гуманітарного університету. У 2018 році їх естафету підтримали учні шкіл міста. Цьогоріч фестиваль з доджболу знову стартував в РДГУ.

Ідея ознайомлення молоді з цим новим для них видом спорту, організація та  проведення змагань належить комунальному закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

У доджболі тривалість кожного раунду складає сім хвилин, а гра ведеться до двох перемог однієї з команд. Той колектив, який вибив всіх, або більшу кількість гравців суперника, вважається переможцем. А щоб упередити травматичність, використовуються спеціальні м'ячі. До речі, їх у грі шість.

У підсумку – найкращий результат показала команда групи «Ф–31». Друге місце вибороли студенти групи «Ф–11», а бронзові нагороди дістались команді групи « Т–21». По закінченні фестивалю переможці та призери були нагороджені дипломами, медалями, кубками і призами від організаторів.