«Енергодім Рівне»: рівнянам відшкодовуватимуть кошти для підвищення енергоефективності будинків

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Фінансову підтримку з міського бюджету зможе отримати ОСББ, яке є учасником Програми Фонду енергоефективності «Енергодім» та реалізовує проект з термомодернізації у відповідному багатоквартирному будинку і не бере участі у заходах Муніципальної програми сталого розвитку м. Рівного, а також у інших міських програмах.

Фінансова підтримка з міського бюджету в рамках Програми здійснюватиметься двома етапами:

І етап - відшкодування частини відсотків за кредитами.

Відшкодування частини відсотків надаватиметься у розмірі, який становить різницю між розміром відсоткової ставки за кредитами, залученими ОСББ в рамках Програми «Енергодім Рівне» та розміром компенсації відсоткової ставки Комплексної програми енергоефективності Рівненської області. Тобто частина відсотків за кредитом буде сплачувати обласний бюджет, а іншу частину бюджет міста.

ІІ етап – відшкодування частини тіла кредиту.

ОСББ, заявки яких були затверджені Фондом енергоефективності в числі перших трьохсот в Україні, з міського бюджету здійснюватиметься відшкодування частини тіла кредиту в розмірі 5%. А ОСББ, що не ввійшли до числа тих, заявки яких були затверджені Фондом енергоефективності в числі перших трьохсот в Україні, з міського бюджету здійснюватиметься відшкодування частини тіла кредиту в розмірі 20%, але не більше 1 500,0 тисяч гривень.