Електрошокером в груди: у Рівному пасажирка постраждала від водійки таксі (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному водійка таксі застосувала еклектрошокер та вдарила ним кілька разів пасажирку. 

Ситуація трапилась у середу, 3 липня. Про це журналістам ЧаРівне.інфо розповіла сама постраждала. 

За словами жінки, вона, повертаючись із салону краси, викликала таксі служби "305". На виклик приїхав старий "Опель Універсал" з жінкою-водієм за кермом. Коли пасажирка попросила зачинити вікно, отримала в свій бік слова невдоволення.

- Водійка прикрила вікно, але почала бідкатись на життя. Вона була незадововлена і агресивна, то ж я відразу при ній подзвонила в службу таксі, аби поскаржитись на неякісні послуги. В цей момент почула обрали на рівні "обзивань". Я поклала 50 гривень за поїздку і мала намір покинути авто, однак водійка кинула гроші назад і обумовила, що завезе мене туди, звідки забрала", - каже постражадала. 

Після цього пані Оксана, скориставшись тим, що авто пригальмувало, відчинила двері і вийшла посеред дороги. 

- Весь цей час оператор був на з'язку. Поки я підняла слухавку, аби продовжити розмову, помітила, що водійка біжить до мене з електрошокером. Вона застосувала шокер тричі, вдаривши мене в самі груди. Потім вдарила мене ще й по губі, - розповідає жінка. 

Постраждала відразу ж викликала поліцію та здала побої. Ступінь важкості поки визначається. Зараз жінка перебуває на інтенсивному лікуванні. 

У службі таксі ситуацію поки не прокоментували.

й