Ексголову Рокитнівської РДА затримали на хабарі у $100 тисяч

Новини Рівного - ЧаРівне.info
Фото Ольги Варченко

Сьогодні співробітники Генеральної прокуратури спільно з СБУ та ДБР затримали ексголову Рокитнівської РДА Миколу Кушніра на хабарі. 

Як повідомила перша заступниця директора ДБР Ольга Варченко, посадовець отримав від підприємця 110 доларів за незаконне виділення землі. 

- Слідчі нашого Центрального апарату попередньо встановили, що чиновник незаконно надав в оренду 486 га землі підконтрольному йому приватному підприємству. Земля належала до невитребуваних земельних паїв Сновидовицької та Біловізької сільрад. 
Посадовець ошукав підприємця, переконавши його, що отримати право оренди на ці земельні паї він може лише сплативши 300 тисяч доларів США. У підсумку голова Рокитнівської РДА збільшив свої статки на 110 тисяч доларів
, - написала Варченко. 

За її словами, посадовця затримали на місці злочину, саме коли він отримував другий транш неправомірної вигоди у сумі 100 тисяч доларів. 

Також Варченко додала, що не єдине порушення закону з боку чиновника, адже надавати землю в оренду він на той момент вже не мав права за законом. З січня 2019 року ці повноваження було передано сільським радам. 

Нагадаємо, Микола Кушнір займав посаду голови Рокитнівської РДА з лютого 2015 року, згідно розпорядження президента України Володимира Зеленського був звільнений 16 липня.