До Рівного їхала автостопом: відому госпітальєрку водій висадив з автобуса через російський фільм

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Водій автобуса посеред траси висадив волонтерку та госпітальєрку Ярину Чорногуз з подругою, які їхали з Луцька до Києва. Причиною конфлікту стало те, що дівчата просили вимкнути російський серіал, який транслювався у салоні.

Про це повідомила госпітальєрка Ярина Чорногуз у Фейсбук. Додамо, що волонтерки повертались із похорону коханого Ярини Чорногуз 22-річного військовослужбовця Миколи Сорочука із села Лище Луцького району. 

Найбільше волонтерку здивувала байдужість самих пасажирів. Ніхто не заступився за дівчат, коли їх висаджували.

«Ми були змушені зупинити автобус фірми Busfor.ua, яким їхали з Луцька до Києва, на трасі через відмову водія вимкнути російський серіал. Коли я підійшла та ввічливо попросила вимкнути російський серіал, аргументуючи це тим, що я недавно повернулася з зони бойових дій і з лютого їду туди знову, і мені гидко цілу ніч слухати телепродукт окупантів, водій це зробити відмовився», – написала Чорногуз.- Я повернулася і пояснила все те саме людям, і чи їм принципово дивитися російське кіно. Пропонувала його вимкнути. На нас почала кидатися якась жінка, яка їхала з Італії. Почала говорити, що їй байдуже на «каком язикє» і що ми вбивці, що їздимо на війну. Решта автобуса просто промовчала. Згадку, що я вертаюся з похорону свого хлопця-бійця, який загинув, захищаючи їхню можливість вільно пересуватися неокупованими дорогами України, зустріли мовчанням з винними очима», – додає Чорногуз.

До Рівного дівчата дісталися автостопом, вже звідти поїхали до Києва.

У компанії перевізника вже відреагували на ситуацію та поообіцяли , що подібні ситуації більш повторюватись не будуть.

Ми щойно дізналися про ситуацію, котра виникла в автобусі, і м‘яко кажучи шоковані вчинком водіїв. По-перше, адміністрація видає на кожний автобус флешки з українськими стрічками, тому нам на даний момент незрозуміло як російськомовний фільм з‘явився на екрані автобуса. По-друге, що найбільше вразило нас, - це реакція водіїв, котрі відмовились вимкнути його на прохання дівчини. Ми хочемо вибачитись за неприпустиму поведінку працівників фірми.
Наша позиція однозначна: подібні ситуації ганебні й не повинні повторюватися в майбутньому.- йдеться у дописі Winew  ВІНЕВ  ВИНЕВ .

Натомість, у Києві автобус та водія, який висадив волонтерок зустрічали на автостанції. Однак, водій не наважився поїхати і спланував маршрут в об'їзд автовокзалу.