Доньці рятувальника з Зорі збирають кошти на дорогу хімієтерапію

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Шестирічна Аліна Жиркова з Зорі бореться з складною хворобою. Вона - донечка рятувальника та постійного донора крові Руслана Жиркова. 

Дівчинка вже раз поборола рак, але хвороба повернулась. Тепер дитина потребує ще складнішого та дорожчого лікування.  Зараз Аліна знаходиться на лікуванні у лікарні "Охматдит", проходить протирецидивну хімієтерапію гострого лімфобластного лейкозу. Вже половина лікування позаду. Для продовження лікування потрібно 3 пачки по 5 флаконів (разом 15 флаконів) хімії "Ервіназа". В Україні її немає. Препарат родина купуватиме у Німеччині.

Ціна пачки "Ервінази" (5 флаконів) коштує 5500 євро.

- Є надія, що в майбутньому благодійний фонд "Таблеточки" дадуть кілька флаконів. Зараз у них цієї хімії немає, а коли з'явиться - невідомо, а нам "Ервіназа" потрібна на "сьогодні". Наша сім'я буде вдячна за будь-яку допомогу. Рясних вам Божих благословінь, - пише тато дівчинки Руслан Жирков. 

Реквізити для допомоги: 

Приватбанк: 5168755452971365 (Жирков Руслан Олександрович)

Монобанк: 4441114446712588 (Жирков Руслан Олександрович)

Більше про історію дівчинки можна прочитати за посиланням: Шестирічна донечка рятувальника з Зорі бореться з рецидивом лейкозу: потрібна допомога