Для споживачів газу Рівненщини розробили експрес-доступ до онлайн сервісів на 104.ua

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Щоб споживачі газу зайвий раз не наражали себе на небезпеку та не виходили з дому в період оголошеної загальнодержавної надзвичайної ситуації, в АТ «Рівнегаз» розробили експрес-доступ до онлайн сервісів на 104.ua.

 «Зараз у тривожний період карантинних обмежень, коли  споживачі не мають змоги  прийти до центрів обслуговування клієнтів, ми знайшли вихід із такого становища. Ми екстрено розробили експрес -реєстрацію  і надали споживачам необмежений доступ до онлайн-сервісів для  зворотного  зв’язку , - повідомляє керівник клієнтського сервісу «Рівнегазу» Володимир Новосад.  – Скориставшись такою спрощеною експрес-реєстрацію, клієнт автоматично отримує постійний доступ до власного особового рахунку».

Тож  тепер, аби вирішити усі газові питання у віддаленому режимі,  достатньо із сматфоону подзвонити до контакт-центру АТ «Рівнегаз»  за номером (067) 01 01 104 і назвати номер свого особового рахункуПісля цього Особистий кабінет споживача буде створений автоматично. Повідомлення з паролем для входу надійде на мобільний телефон клієнта.

Логіном є номер мобільного телефону споживача. Достатньо перейти за посиланням, вказаним у повідомленні, на сайті ввести логін і пароль та користуватись усіма перевагами онлайн-сервісів 104.ua.

За їх допомогою ви зможете:

-   гарантовано передати показання лічильника;

-   безпечно та просто сплатити за газ і його доставку;

-   першими завантажити рахунки;

-   відстежувати власне споживання та витрати. 

На сьогодні понад 68 280 рівнян уже користуються перевагами єдиного онлайн-сервісу 104.ua. Загалом в області налічується близько 265 000 споживачів природного газу.