Для рівнян презентують першу Школу нянь-гувернанток

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному з’явилася перша Школа нянь-гувернанток.

15 жовтня о 14.00 рівнян запрошують на презентацію програми цього проекту. Засновниця та автор ідеї Марія Зубова розповідає, підговлені експрертами та фахівцями няні можуть доглядати за дітками у рівненських родинах, бути працевлаштованими за кордоном. І головне - усі хто пройде спеціальне навчання зможуть отримати роботу.

До викладання залучені спеціалісти з освітньої і медичної сфер: вихователь, психолог, педіатр, юрист, а також досвідчені гувернантки. Програма складається з 6 модулів (35 уроків та відеоуроків) і тренінгів. Ми навчимо тому, як вибудовувати відносини з дітьми та їхніми батьками, як зацікавити дитину до гри та занять, як працювати з маніпуляціями та дитячими капризами. Наш авторський курс – трансформаційний тренінг. Отримані знання і вміння неабияк знадобляться кожній няні-гувернантці в роботі, а відтак і працюватимуть на її імідж.

Хто може записатися на курси Школи нянь-гувернанток?

Це можуть бути студенти, які хотіли б підпрацьовувати у вільний від навчання час. Адже у Рівному чимало сімей, які шукають няню, котра, скажімо, водила б їхню дитину на якийсь творчий гурток чи у спортивну секцію. Буває, що молода сім’я хоче, наприклад, якісь із днів відвести на те, щоб сходити на концерт, у театр, ресторан тощо, а нема на кого залишити на кілька годин дитину. Курси Школи нянь-гувернанток можуть відвідувати й ті, хто має відповідну освіту та достатній життєвий досвід, але в силу певних обставин залишилися без роботи. А чому б не розпочати все з «чистого аркуша» і не спробувати себе в ролі няні-гувернантки?

Місце проведення: м. Рівне, вул, Симона Петлюри, 17 (Рівненський будинок вчених). Серед майбутніх слухачів Школи розігруватиметься Бонус. Який саме-дізнаєтесь при зустрічі. Про участь попередьте за телефоном 098 598 98 64.