Дівчинці з багатодітної родини потрібні кошти на дороговартісний препарат

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Маленька дівчинка Віталіна Василевич проходить річний курс лікування препаратом Біовен, на який потрібно 20 тисяч гривень щомісяця. З дівчинки-рослинки, яка внаслідок енцефаліту кілька місяців тому не розмовляла, не ходила, не контролювала слюновиділення, перетворилась на майже здорову дитинку.

Віталінка – п’ята дитина в багатодітній родині Василевичів з села Дроздинь, що на Рокитнівщині.

За словами спеціалістів, Віталіна має мінімальні відхилення від вікової норми, пише голова благодійного фонду "Скарбниця Надії" Мар'яна Рева.

На жаль, збирати кошти для Віталінки дуже важко. Ми знову просимо про допомогу. Зараз маємо чергову неоплачену накладну на 21 тисячу гривень за біовен. 3500 гривень сьогодні нам передав наш благодійник В`ячеслав. Інші кошти треба зібрати. На фото ліки всього на один місяць. Всього таких введень треба буде ще три, до жовтня включно. Далі дівчинка поїде на консультацію до Києва і сподіваємось що лікування буде завершено, - додає керівниця фонду. 

Допомогти Віталінці ви можете також, взявши участь в забігу у вишиванках до Дня Незалежності, який організовує Rivne Running Club. Реєстрація на забіг тут: https://runstyle.net/events/rivne-patriotic-run-2019/

Історія дівчинки на сайті фонду: https://skarbnitsya.org/…/vasylevych…/dopomozhit-vitalintsi/

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 25 916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – Добровільна пожертва для Василевич Віталіни

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Василевич Віталіни

Кошти можна перерахувати також, перейшовши за цим лінком: https://www.liqpay.ua/ru/checkout/card/i46559907629