Де у Рівному можна розрахуватись карткою "Пакунок малюка" (перелік магазинів)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

З вересня цього року молоді батьки замість пакунка малюка, який раніше видавали у пологовому, отримують гроші. Допомогу у Мінсоцполітики цього року монетизували, тож батьки отримуватимуть 5 тисяч гривень на спеціальну карту. Ці гроші можна витратити лише у визначених для цього магазинах – тих, з якими Мінсоцполітики уклало угоду. А придбати на 5 тисяч гривень можна речі лише для мами і малюка.

Перевірити, які магазини вже підключені до програми, можна на сайті.

Як розповіла Наталія Михалюк начальник відділу управління праці та соціального захисту населення м. Рівне з початку вересня 2020 року грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» отримали 950 сімей, на загальну суму 4875000 грн

Особливостями даної компенсації є те, що картку можна відкрити протягом року з дати народження дитини і кошти можна використати ще протягом року з моменту їх зарахування шляхом придбання дитячих товарів (засоби догляду за дітьми та дитячі засоби гігієни: підгузки, серветки; дитячий одяг та взуття; дитяче харчування; дитячий посуд; дитячі іграшки; текстиль для дітей, у тому числі рушники, ковдри) і товарів для породіллі (прокладки для лактації; прокладки післяпологові), а також можливість скористатися даною карткою у будь якому куточку України. 

Де  скористатись карткою для виплат “Пакунок малюка”?

 На даний час в м.Рівне  зробити це можна у шести магазинах.

  •  «Kitbutik ua»      
  • лінія магазинів «Ева»
  • «Watsons» 
  • «Prostor» 
  • «Plus Market»
  • ТОВ «Epicentr K» Гіпермаркет

Телефони для довідок – 64 -89-34, (097) 425 84   

Які документи потрібні?

Підготуйте:

  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • довідку з пологового будинку про неотримання пакунку малюка;
  • копію ідентифікаційного номеру матері (або копію паспорта).

Куди та коли звертатися за компенсацією?

Батьки повинні звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення (управління соцзахисту) із заявою та пакетом документів. Заяву разом з пакетом документів треба подати в скриньки, які знаходяться біля управління на Соборній,12.

Важливо: звернутися за компенсацією потрібно протягом 12 місяців із дати народження дитини.

Де отримати кошти?

Гроші надходитимуть через АТ «Комерційний банк «ПриватБанк». Отримувачу відкриють рахунок із спеціальним режимом використання та видадуть спеціальну соціальну картку «Пакунок малюка».

Кошти з неї можна буде витрачати виключно на дитячі товари та товари для породіль в торгових точках та інтернет-магазинах, що приєдналися до пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка».

Важливо: витратити кошти можна впродовж року з моменту зарахування коштів.

Коли гроші надійдуть на картку?

Якщо все гаразд із документами, рішення про надання грошової компенсації приймають впродовж п’яти робочих днів з дати подачі заяви. Батьки отримають про це повідомлення.

Щомісяця до 10 числа структурні підрозділи соцзахисту формують реєстр отримувачів коштів і надсилають його до Мінсоцполітики. Там складають зведений реєстр і надсилають його в банк.

Протягом семи робочих днів Казначейство перераховує кошти на поточний рахунок банку. Звідти вони потрапляють на спеціальні рахунки отримувачів.