Депутати сваряться через котли

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному на сесії міської ради депутати не можуть дійти згоди щодо встановлення твердопаливних котлів у міських котельнях. Одні вважають, що такі зміни - це економія та енергозалежність, інші наголошують, що  це екологічно небезпечно і тут домінує приватний інтерес.

Нагадаємо, між Рівненською міською радою, “Kara Energy Systems” та ГК “Укртепло” підписали протокол про наміри, в якому сторони підтвердили своє прагнення спільно працювати заради збільшення енергоефективності та енергонезалежності Рівного.

Представник компанії «Kara ES»  Віллі Байєн , яка виготовляє твердопаливні котли, розповів, що добуватимуть теплову енергію з відходів деревини, яка в рази дешевша, ніж імпортний газ. Такі котельні наразі встановлені у Франції, Німеччині, Англії.

У Рівному будівництво таких котелень планується   на вулицях Будівельників, Князя Володимира і  ще дві – на Макарова.

За попередніми оцінками, вони зможуть забезпечити теплом близько 50 тисяч населення.

Нагадаємо, раніше міський голова Рівного Володимир Хомко наголошував, що місто за допомогою твердопаливних котлів зможе знизити тарифи на опалення і це дасть можливість зробити вигідною подачу гарячої води влітку. У тих будинках, які не перейдуть на твердопаливні котли гаряча вода з`явиться лише з початком опалювального сезону. 

У підсумку за згоду Рівнеради на модернізаію котельні по вулиці Кн. Володимира депутати проголосували, однак висловили недовіру. Наразі в залі оголошено перерву.