День 3: вулиці Рівного під час карантину (фоторепортаж)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Журналісти "ЧаРівне.інфо" проїхались вулиця міста, аби показати, як живе Рівне в умовах карантину.

Вцілому - вулиці  напівпорожні, громадського транспорту значно менше, пасажирів у ньому також. 

На вулицях скупчення людей помітні біля магазинів, державних установ та аптек.

Разом з тим, чимало рівнян не зважають на карантинні заходи. Багато хто гуляє з дітьми, також на вулицях чимало людей пенсійного віку, які перш за все знаходяться у групі ризику.

Нагадаємо, в Україні заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб. Дозволено лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Заклади громадського харчування (ресторани, кафе), торговельно-розважальні центри, інші заклади розважальної діяльності, фітнес-центри, заклади культури повинні тимчасово припинити свою роботу. Дозволено надавати послуги з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлення за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Дозволяється торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Також можна здійснювати банківську та страхову діяльність.

В Україні ввели штрафи та позбавлення волі за порушення карантину