Чому рівняни все частіше купують побутову техніку через інтернет?

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Здавалося б, у Рівному та інших містах області є доволі багато офлайн-магазинів, де можна купити побутову техніку. Проте як свідчить статистика, все більше рівнян віддають перевагу онлайн-шопінгу. І варто сказати, правильно роблять, бо такий спосіб покупок має чимало переваг.

Основні переваги онлайн-шопінгу

В інтернет-магазинах ціни зазвичай нижчі, ніж у офлайн. І цей факт має логічне пояснення. Продавець економить на оренді приміщення і може обійтися меншим штатом працівників. Такий підхід дозволяє зменшувати витрати підприємця на 20-30% і, як результат, уникнути надто високої націнки.

Клієнти онлайн-магазинів можуть в спокійній обстановці прочитати детальну характеристику вибраної моделі холодильника чи іншої техніки. Відомі магазини на сторінках з товаром зазвичай дають детальний опис технічних характеристик, а також розміщують відеоогляди пристроїв. До того ж прямо на сайті магазину є відгуки реальних покупців, з яких можна дізнатися як про переваги, так і про недоліки тієї чи іншої моделі.

Інтернет-магазини побутової техніки неабияк полегшують життя жителів сіл і маленьких містечок Рівненщини. Людям для того, щоб купити електроніку чи кухонну техніку, не потрібно їхати в Рівне: достатньо залишити заявку онлайн чи по телефону, і кур’єри доставлять покупку в будь-який куточок області.

Інтернет-покупки зазвичай можна оплачувати будь-яким зручним для себе способом:

  • банківський переказ;

  • оплата кредиткою;

  • післяплата при отриманні;

  • покупка в розстрочку.

Великі онлайн-магазини часто пропонують знижки, акції, сезонні розпродажі, спеціальні пропозиції для нових і постійних клієнтів.

Висновок

Головна перевага – це економія часу. Всього за декілька хвилин можна відвідати десяток онлайн-магазинів, звірити асортимент і ціни різних продавців, чого аж ніяк не вдасться зробити при традиційному шопінгу.

А якщо згадати цьогорічну історію з пандемією, то купівля через онлайн-магазин – це ще й безпечно для здоров’я. Тож якщо ви плануєте купувати, скажімо, холодильник, є сенс подумати, що вигідніше: їхати в Рівне і вивчати асортимент магазинів чи, не виходячи з дому, всього за кілька хвилин замовити техніку своєї мрії, наприклад, ось тут https://allo.ua/ru/holodilniki/.