Чиновнику Рівненської ОДА повідомили про підозру

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Прокуратурою області повідомлено про підозру 40-річному жителю Рівненської області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, зокрема неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам).

 За версією слідства, підозрювана особа, у 2017 році, працюючи в одному з управлінь Рівненської обласної державної адміністрації, до повноважень якої входило проведення технічного нагляду та контролю за здійсненням будівництва будівель і споруд, не перевірила відповідність фактично виконаних робіт суб’єктом господарювання на одному із об’єктів комунальної власності м. Рівне, безпідставно погодила та підписала відповідні акти, в яких вартість проведених робіт не відповідали кошторисній документації та вимогам будівельних норм.      

Протиправними діями вказаної службової особи завдано державному бюджету збитків на суму 1,6 млн.грн.

На даний час слідчими СУ ГУНП в Рівненській області у кримінальному провадженні проводяться усі необхідні слідчі дії з метою встановлення усіх обставин вчинення вказаного злочину та вирішується питання про вжиття відповідних заходів забезпечення.    

          Довідково: за скоєне особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області