Червона нитка не оберігає від зла: у ПЦУ розвінчали черговий міф

Новини Рівного - ЧаРівне.info

На Фейсбук-сторінці ПЦУ опублікували спростуваня міфу про те, що червнона нитка на зап'ясті оберігає від зла.

Як наслідок своєї недосконалості, слабкості духу та маловір‘я людина схильна покладати надію на щось вигадане, вірити у різноманітні забобони, які шкодять нашому духовному життю, пізнанню Бога та істинної віри. Одним із таких забобонів є віра в те, що червона нитка на зап’ястку, зав’язана особливим чином, нібито оберігає від зла, вроків, хвороб чи інших напастей. - пишуть на офіційній сторінці ПЦУ.

Також додають, що християни повинні знати, що найкращий захисник – Господь і наша віра. І безглуздо, зав'язуючи нитку, просити допомоги у звичайної матеріальної речі.

Це всього-на-всього нитки, тканина, зовнішній одяг, це матеріальна, створена людиною річ, яка є тлінною… То яка в ній сила? 

Нагадаємо, раніше ПЦУ повідомляла, що біометричний паспорт - не є «печаткою антихриста». Та церква не засуджує використання вірянами біометричних паспортів, адже вони є лише одним із проявів наукового і технологічного прогресу. Також Православна Церква України висловлювала свою позицію стосовно вакцинації. Зокрема, в повідомленні йшлося про те, що на сучасному рівні розвитку медицини є дієвий спосіб захиститися від інфекцій – це вакцинація.