Через бійку - до в'язниці: житель Кореччини отримав 7 років тюрми за вбивство

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Корецьким районим судом винесено обвинувальний вирок щодо  жителя Корецького району за вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.121 КК України, а саме завдання умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

Прокуратура, зайнявши принципову позицію щодо невідворотності покарання за посягання на життя і здоров’я людини, довела наявність у діяннях обвинуваченого складу кримінального правопорушення, а також необхідність застосувати до останнього покарання, пов’язаного із ізоляцією від суспільства. 

Під час судового розгляду встановлено, що обвинувачений після вживання алкогольних напоїв, перебуваючи на вулиці, під час спровокованого ним конфлікту, з мотивів особистої неприязності, почав умисно наносити потерпілому удари руками і ногами по голові та в область грудної клітки. Внаслідок отриманих травм потерпілий помер.

Суд, повно та неупереджено вивчивши докази по справі, визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення та призначив покарання у виді 7 (семи) років позбавлення волі. Наразі рішення суду не набрало законної сили.

Прес-служба прокуратури Рівненської області