Бюджет має інвестувати у такі заклади: Сергій Бабак поділився враженнями від дитсадка «Бебіленд»

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні під час свого візиту на Рівненщину у перший приватний дитсадок Рівного «Бебіленд» завітав куратор освітнього напряму Українського інституту майбутнього, голова комітету з питань освіти, науки та інновацій у ВРУ Сергій Бабак.
 

Разом із ним заклад відвідали забудовник ЖК «На Щасливому» Роман Курис та лідер «Зе!Команди» на Рівнещині Дмитро Соломчук.

Керівниця «Бейбіленду» Ірина Петрик-Щокова провела екскурсію закладом та розповіла про особливості, інновації у вихованні дошкільнят.

-  Наразі «Бебіленд» є єдиним широкоформатним дитячим дошкільним закладом в усій західній Україні, основним завданням якого буде предметна та щира турбота про діток. Адже для діток важливим фактором є не той садок, куди відвела мама, а там, де по –справжньому зручно та комфортно.

У садочку діє 10 груп, де перебувають дітки віком від 2 до 6 років. 
Тут є окремі зони для гри, відпочинку, харчування та занять різними видами діяльності. Сергію Бабаку та іншим гостям продемонстрували соляну кімнату, масажний кабінет для діток, кабінет арт-терапії та господарську частину закладу.

Як наголосила Ірина Петрик-Щокова, завдяки великій площі приміщень кожен маленький відвідувач має свою територію. Тут також є  власна безпечна та сучасна зона для прогулянок, відеоспостереження, датчики температури повітря, тепла підлога та спеціально облаштовані туалети для малюків.

Окрім цього, у «BabyLand» значну увагу приділяють  виключно здоровому харчуванню.

- У нас немає напівфабрикатів, їжі, яка довго зберігається чи будь-яких шкідливих інгридієнтів. Ми дбаємо, аби наші діти вживали усе свіжоприготовлене. Також враховуємо побажання батьків, якщо їх дитина має харчову алергію. – додала директорка дитячого садочку. 

Така екскурсія справила на експерта з питань освіти Сергія Бабака величезне враження. 

-  Я приємно вражений. Основне завдання будь-якого навчального закладу – зробити дитину щасливою. Як на мене, цьому закладу це вдається на всі 100%. Я ніколи не був у соляній кімнаті, це унікальна річ, яка мене вразила якнайбільше.

Окрім цього, Сергій Бабак наголосив, що важливо, аби таким закладам допомагав бюджет. 

- Це передбачено законодавством. Приватні дитсадки, які мають ліцензію можуть претендувати на бюджетне фінансування. Розрахунок розміру фінансової підтримки в таких випадках має проводитись окремо для кожного навчального закладу приватної форми власності. Це, безперечно залежить від місцевих бюджетів. Ми налаштовані на те, аби держава допомагала таким закладам, ми за те, щоб держава інвестувала в освітній простір. І це важливі речі, якими ми зможемо допомогти самим батькам. І це той принцип фінансування який називають «гроші ходять за дитиною».