"Бульба-Фест" у Рівному відвідали близько 50 тисяч гостей (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info
фото зі сторінки фестивалю у Фейсбук

Четвертий всеукраїнський фестиваль-ярмарок "Бульба-Фест" цими вихідними проходив у Рівному.

Учора та сьогодні у парку «Хімік» провели  вуличну торгівлю, влаштували розваги та конкурси для дітей, провели майстер класи та підготували тематичні фуд-зони, повідомляє Суспільне

Про особливості цьогорічного фестивалю розповіла координаторка фестивалю Дарина Філімонова. З її слів, за два дні фестиваль відвідали більше як 50 тисяч рівнян. Якщо вдень відвідувачам пропонували страви, розваги та фотосесії, то ввечері влаштовували концерти та покази фільмів.

– У нас на ярмарку є різні майстер класи. Наприклад, по народному ткатству - це поліський серпанок. Є дитяча зона, ярмаркова, футзона. Люди можуть відпочивати на будь якій зоні. У нас змінилися локація. Ця більш компактна для нашого фестивалю. Люди задоволені. У нас є нова фотозона. Ми стоїмо біля неї, нові цапи, бульба фест – родзинка нашого фестивалю. Люди були шоковані, коли побачили цих цапів. Хоітли вилазити, але ми не дозволяємо. Ми виграли малі проекти у Громадському бюджеті. Нам виділили кошти з Рівного, – розповіла координаторка фестивалю Дарина Філімонова.

Фото зі сторінки фестивалю у Фейсбук