Близько 50 тисяч пляшок фальсифікованої горілчаної продукції вилучили у Рівному

Новини Рівного - ЧаРівне.info

За процесуального керівництва прокуратури області, в ході досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 КК України здобуто інформацію про місця зберігання фальсифікованої алкогольної продукції на території міста Рівне та області.

Слідчими слідчого управління фінансових розслідувань та працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Рівненській області 14 січня 2020 року проведено обшук на території складського приміщення, розташованого в обласному центрі.

В ході проведення обшуку виявлено велику партію незаконно виготовлених підакцизних товарів різних торгівельних марок, яка зберігалась з метою подальшого збуту.

За результатами проведення обшуку з незаконного обігу вилучено близько 50 000 пляшок фальсифікованої горілчаної продукції.

На даний час тривають першочергові слідчі дії, встановлюються особи, причетні до вчинення злочину, вирішується питання про призначення судових експертиз.

За останні 5 років це найбільша партія вилученої правоохоронними органами в області фальсифікованої алкогольної продукції.

Протидія незаконній діяльності на вказаному напрямку триває.