Благодійни фонд "Скарбниця Надії" запрошує долучитись до руху добрих справ

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У вівторок, 3 грудня БФ «Скарбниця Надії» радо запрошує в гості старих та нових друзів. В офісі 519 по вул. Данила Галицького, 19 "пригощатимуть" теплими обіймами, щирими усмішками, ароматними чаєм та смачнючими тістечками.

У цій неймовірно дружній атмосфері ми будемо розмовляти, ділитись ідеями, гарним настроєм. І хтозна, можливо саме цей день подарує щось дуже особливе. Зовсім скоро ми розкажемо, що чарівного сталося минулого щедрого вівторка. А поки закликаємо усіх стати частинкою всесвітнього руху добрих справ, - пише голова фонду Мар'яна Рева

Долучитись до акції можна кількома способами: 

ПОДІЛИСЬ ЧАСОМ
- стань волонтером БФ «Скарбниця Надії» ( ми часто потребуємо водіїв, майстрів різних напрямків, вчителів, які мають бажання займатись з дітьми в лікарні. Телефон координатора Ірина Герасимчук 063 800 07 26).
- стань донором крові. ( Врятуй життя та покращи своє здоров’я. Телефон координатора Ольга Шатілова 096 55 27 158).
- поширюй інформацію, адже кожен репост розширює аудиторію

ПОДАРУЙ ТАЛАНТ ТА МАЙСТЕРНІСТЬ
- Приєднуйся до команди лікарняних клоунів (Телефон координатора Юрій Яцюк 096 852 44 84)
- Якщо ти щось вмієш робити руками, спробуй себе на творчих заняттях (Телефони координаторів Людмила Благовістна 096 90 211 19 та Вікторія Виштикалюк 068 56 81 755)
- Майстрів усіх напрямків запрошуємо приєднатись до Благодійного аукціону «Творчість заради життя» https://www.facebook.com/…/B.A.tvorchist.zaradu.zutt…/about/ (Телефон координатора Наталя Луста 096 92 844 80)
- Долучіться до команди візажистів, перукарів та ін. без яких не обходяться наші фотосесії та Дні краси. (Телефон координатора Ірина Герасимчук 063 800 07 26).

ПОДІЛИТИСЬ ГРОШИМА
- оберіть зручну щомісячну суму списання коштів з картки чи рахунку на рахунок БФ Скарбниця Надії
Навіть невелика , але регулярна сума- це дуже важлива допомога.
Детальніше тут (https://skarbnitsya.org/obladnannya-ta…/rehuliarna-dopomoha/)
- Наші підопічні діти часто потребують тривалого і вартісного лікування. Навіть для родини з середнім достатком, часто суми лікування є не підйомними. В той час як для організацій, компаній щомісячна сума у кілька тисяч буде непомітною. Наші благодійники, які вже працюють з фондом, знають, що від нас вони отримують повний звіт по реалізованим коштам. А справи у компанії дивним чином починають йти вгору.
- Долучайтесь до проектів на закупівлю обладнання І в лікарні, у місці де воно найчастіше використовується, ми розмістимо подячний диплом, де буде вказано благодійника. Добро має бути впізнаваним.
- Не оминайте наші пости,особливо з терміновими проханнями. Поширюйте їх та при перерахуванні навіть невеликої сумми ставте + в коментарях. Це «піднімає» повідомлення у стрічці.
-Беріть участь у наших творчих проектах, акціях аукціонах та витрачайте гроші творчо, весело та смачно, допомагаючи важкохворим дітям.

КУПИ ПОТРІБНІ ПОДАРУНКИ
- поповніть «Коробку хоробрості» - невеликі іграшки- подарунки, які отримують діти після болючих лікарняних процедур як винагороду за сміливість . Детальніше тут (https://skarbnitsya.org/…/dopomozhit-napovnyty-korobku-kh…/…)
- ми постійно потребуємо матеріали для творчих занять ( акрилові та акварельні фарби, гіпсові фігурки для розмальовування, кольоровий картон та інші матеріали. Телефони координаторів Людмила Благовістна 096 90 211 19 та Вікторія Виштикалюк 068 56 81 755 ).
- Реквізит для лікарняних клоунів ( кульки, носики, мильні бульбашки, перуки, тощо. Телефон координатора Юрій Яцюк 096 852 44 84).
- розвиваючі іграшки, творчі набори, музичні іграшки, пазли, конструктори (Телефон координатора Ірина Герасимчук 063 800 07 26).
-книги, казки для дітей віком від 1 року до 17 років (Телефон координатора Ірина Герасимчук 063 800 07 26).
- смарт - меблі, балабаси у відділення неврології та онкогематології (Телефон координатора Ірина Герасимчук 063 800 07 26).


Контакти:  063 800 07 26.

Долучайтесь до будь-якого проекту в рамках Щедрого вівторка, пишіть про це в себе на сторінках, розповідайте про це друзям, кодегам та знайомим.