БК "Рівне" оголосили плани на змагальний сезон

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні баскетбольний клуб "Рівне" офіційно оголосив про старт змагального сезону. На пресконфереції керівництво клубу та головні тренери чоловічої та жіночої команд оголосили про плани на рік і не тільки.

- Це для нас вже третій сезон. Попередні два біли успішними - бронза у жіночій Суперлізі та срібло у чоловічій Вищій лізі. За цей час ми зрозуміли як грати та вигравати. В обох командах маємо хороші склади. Ми максимально зберегли рівненських гравців і в цьому сезоні робимо більшу ставку на молодь. В планах вийти в чоловічу Суперлігу і мати 6-8 гравців рівненських і підсилити кількома легіонерами. До цього маємо підійти в момент здачі Спорткомплексу на вул. Макарова, - прокоментував президент БК "Рівне" Сергій Ліщук.

Жінки БК "Рівне" фактично вже розпочали змагальний сезон кілька тижнів тому грою у Києві. А цих вихідним рівнянки проведуть матч на виїзді в Одесі.

- Одним із головних моментів, було збереження не рівненської Вікторії Шматової. Вона зараз лідер команди і наші дівчата за нею підтягуються.Також у складі ми зберегли основних наших гравчинь. Також, практично вся молодь літом пройшла ігри у збірних України на Чемпіонатах Європи. Там наші дівчата виступали на перших ролях, - розповів головний тренер жіночої команди БК "Рівне" Валерій Жартун.

І вже 12-13 жовтня чоловіки розпочнуть сезон у Вищій лізі домашніми іграми проти новачків - БК "Житомир".

- Провели попередню розвідку команди. Житомиряни добре укомплектовані. Ігри мають бути видовищними. Якщо говорити за команду, то даємо шанс молодим. Взяли 7 гравців із дубля. Будемо активно їх залучати, їм потрібен досвід, - поділився головний тренер чоловічої команди БК "Рівне" Михайло Переверзій.

На пресконфереції представили і нового спонсора клубу. Ним став власник ЖК "На Щасливому" Роман Курис.

- Ми підтримуємо спорт. Зараз в нас всі діти сидять в гаджетах. Такою підтримкою ми їх хочемо залучити до занять спортом, до вболівання за рівнян, до активнішого способу життя, - прокоментував Роман Курис.