У Корецькому районі представники московського патріархату порізали здорові липи (Фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У селі Ганнівка Корецького району представники церкви московського патріархату порізали здорові липи.

Як розповів журналістам порталу ЧаРівне.інфо місцевий житель пасічник Володимир Нікіфорук, дерева були важливі для села, адже є медоносами. 

Чоловік розповів, що два роки тому у селі відбувся гучний перехід церкви з-під юрисдикції московського патріархату до ПЦУ. Після того у селі прихильники МП збудували нову церкву. Тепер взялись різати дерева, хоча, за словами чоловіка, дозволу їм на це ніхто не давав. 

- Липи нікому не заважали і дозволів на вирубку ніхто не давав. Дерева були саме в розвитку. Це медоносна деревина. Я пришов з фотоапаратом пофотографувати, що вони роблять, а мене почали шарпати. Я нічого поганого їм не сказав, просто фотографував, а отримав побої, - розповідає пан Володимир. 

Потому, каже, викликав поліцію. У поліції задокументували факт незгоди місцевого жителя із рішенням зрізати липи. 

- Правоохоронці на місці прийняли заяву від чоловіка, який був не згоден з тим, що зрізали дерева, - зазначила речниця Нацполіції Рівненщини Марія Юстицька. 

За інформацією поліції, липи знаходились на території, яка належить новозбудовані церкві московського патріархату, та перебували на балансі церкви. 

о