Більше 5 тисяч одиниць спеціалізованого медичного обладнання закуплять для амбулаторій Рівненської області

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні, відбулося розкриття тендерних пропозицій на закупівлю більше 5 тисяч одиниць спеціалізованого медичного обладнання для більш як двохсот амбулаторій Рівненської області а також для серцево-судинного центру, що планується відкрити в м. Сарни.

Після розкриття пропозиції, ми оцінюємо кваліфікацію компаній тому, що є вимоги до кількості аналогічних контрактів, які вони вже виконила раніше. Є вимоги до фінансового обороту, рівня збитковості і багато інших вимог, які говорять про те, наскільки компанія стабільна і наскільки здатна виконати цей договір. - коментує Сергій Рибачок, керівник групи впровадження проекту Світового банку.

Після перевірки компаній, договір підпишуть з тією, яка запропонувала найнижчу ціну за виконання договору.

Серед обладнання, яке планується закупити для амбулаторій області більше 200 електрокардіографів, понад 700 тонометрів для вимірювання тиску та більше 1000 апаратів вимірювання рівня глюкози в крові з розхідними матеріалами. А також біохімічні та гематологічні аналізатори, стетофонендоскопи, отоофтальмоскопи, ростоміри, ваги та медичні вимірювальні стрічки.

Окрім цього для палат інтенсивної терапії сарненського серцево-судинного центру планується закупити 8 моніторів нагляду за станом пацієнтів та 2 центральних станції цілодобового моніторування, 3 електрокардіографа 12-канальних та 4 дефібрилятори. Також серед обладнання, що планують закупити апарат штучної вентиляції легень, експер-аналізатор кардіомаркерів, 4 кардіостимулятора для тимчасової кардіостимуляції та шприцеві насоси й медичні аспіратори.

Однак до Рівного це обладнання надійде вже у новому році, оскільки компанія, з якою підпишуть контракт матиме на виконання умов договору 3 місяці.

Дана закупівля проходить в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».