Бібліотекарі допоможуть рівнянам користуватися онлайн-сервісами

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівненській обласні науковій бібліотеці для усіх бажаючих проходить навчання з користування найпопулярнішими онлайн-сервісами. Будь-хто може пройти безкоштовні курси, або з допомогою спеціалістів отримати ту чи іншу послугу.

Так рівняни тепер можуть фахово отримати консультацію з онлайн обговорення проектів законодавчих актів. Вам допоможуть створити електронний запит на отримання публічної інформації. Фахівці допомагають розібратися у декларування майна та доходів онлайн, а також перевірити інформацію про земельну ділянку у електронному кадастрі.

Також тут допомагають знайти роботу через Інтернет, зареєструватися на сайті «Ощадбанку», оформити електронну заяву на вступ до вищих навчальних закладів України та зареєструватися для проходження Зовнішнього незалежного оцінювання. Ще однією важливою послугою є роз’яснення – як здійснити комунальні платежі через Інтернет.Усі вищезгадані послуги є безкоштовними для всіх громадян Рівного. При бажання можна пройти безкоштовне навчання. Усі довідки за телефоном 22 35 54. Адреса: м.Рівне, Короленка,6.

Міла СЛОБОДЕНЮК