Без продавців і покупців: як торгують під час карантину на ринку "Центральний"

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Відсьогодні у Рівному запрацювали продуктові ринки. Сьогодні  1 травня відкриються ринки «Дикий», «Центральний», «Андріївський» та «Сіті» на Північному. 4 травня запрацює ринок на Сагайдачного, 5 – «Моріон», 6 травня заплановане відкриття ринку «Ювілейний». Дозволи на відкриття надають лише після дотримання усіх карантинних вимог. Працівники ринків раз у три години повинні будуть здійснювати дезинфекцію контактних поверхонь. Стихійну торгівлю на прилеглих до ринків територіях при цьому заборонили.

Журналісти "Чарівне.інфо" перевірили один з найбільш жвавих продуктових ринків Рівного - ринок  "Центральний". 

О 8 ранку  - територія ринку  порожня, ні продавців, ні покупців тут не було.  Після 8  години деякі підприємці почали завозити товар та готуватись до відкриття. На вході перевіряють наявність у продавців та відвідувачів вдягнутої медичної маски або респіратора, проводять безконтактний температурний скринінг.

Продавці кажуть, що не охоче сьогодні йшли на роботу. 

- Ми боїмось того, що не буде покупців. Люди йтимуть і далі у магазичики чи супермаркети, а торгів у нас не буде. Також якщо будуть порушення нас штрафуватимуть. 17 тисяч це великі гроші. - розповідає продавчиня ринку "Центральний".

Адміністрація ринку розпочала перевірку дотримання санітраних норм. Кажуть, станом на ранок порушників не було.  Впродовж робочого дня на ринку конролери слідуватимуть, чи люди дотримуються дистанці, чи одягнуті маски, чи обробляють руки антисептиком.

Як відбулась перевірка ринку, дивіться у онлайн трансляції: