Безпечно купувати і продавати авто онлайн можна на інтернет-майданчику ПриватБанку

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Вже більше 270 щасливих автолюбителів стали власниками авто завдяки безпечний та перевірений інтернет-майданчик для автолюбителів -  auto.pb.ua. На ньому можна абсолютно безкоштовно розмістити інформацію про продаж автомобіля або придбати будь-яке авто як за повну вартість, так і в розстрочку. Щодня фахівці банку самостійно оновлюють інформацію та вносять нові автівки. В даний час 1500 автомобілів доступні на сайті для огляду та придбання.

«Безкоштовний Інтернет-майданчик auto.pb.ua створено для того, аби нашим клієнтам було ще зручніше обирати чи продавати автомобілі - фактично, не виходячи з дому, - розповідає Олександр Мамчич, керівник напрямку споживчого кредитування Північно-Західного РУ ПриватБанку. - У разі позитивного рішення з придбання чи продажу автомобіля фахівці банку гарантовано нададуть повний супровід угоди». 

Нагадаємо, отримати фінансову підтримку від ПриватБанку на придбання автомобіля можна за програмою “Авто у розстрочку”. Вона поширюється як на нові авто, так і на вживані. Оформити автомобіль у розстрочку можливо з розтермінуванням виплат до 7 років. Максимальна сума кредиту - 1 500 000 гривень. Мінімальний початковий внесок - 10%. Якщо ж клієнт сплачує перший внесок у розмірі від 50%, то довідка про доходи не потрібна. ПриватБанк спільно з автосалонами пропонують особливі відсоткові ставки - від 0,01%, залежно від терміну кредиту та розміру першого внеску. Важливо, що відсоткова ставка фіксована на увесь період кредиту.

На сайті auto.pb.ua вказано як загальну вартість автомобіля, так і розмір платежу за програмою фінансового лізингу. Ознайомитися більш детально з акційними умовами, подати заявку та отримати попереднє рішення по розстрочці можна за посиланням pb.ua/avto, завітавши у відділення ПриватБанку або зателефонувавши за номерами телефонів +380973231076, +380676085318.

*на правах реклами