Бездоганне звучання: топ-5 автомагнітол, з якими не буде нудно в дорозі

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Бездоганне звучання: топ-5 автомагнітол, з якими не буде нудно в дорозі

Маркетологи e-Katalog підготували рейтинг кращих автомагнітол, які дають змогу приємно скоротати час у заторах та під час руху. На які моделі варто звернути увагу автомобілістам?

Alpine UTE-92BT

Стильний дизайн, широкий арсенал звукових налаштувань, вбудований модуль Bluetooth — конкурентні переваги автомагнітоли Alpine UTE-92BT. Модель підтримує роботу з FLAC-файлами 48 кГц / 24 біт. Музичні композиції в такому форматі розкриваються у всій красі! Завдяки мобільному застосунку Alpine TuneIt App, який можна завантажити на iPhone та Android, є можливість вручну відрегулювати якість звучання. Крім того, модель дублює сповіщення з Facebook, тому користувач не пропустить жодного важливого повідомлення. Управління пристроєм здійснюється за допомогою кнопок на кермі.

Pioneer SPH-10BT

Магнітола Pioneer SPH-10BT тісно взаємодіє зі смартфоном за допомогою програми Smart Sync, яка буквально перетворює екран на сенсорний пульт управління. На фронтальній панелі є клавіші швидкого доступу до найнеобхідніших функцій: гучного зв'язку, навігатора, телефонної книги тощо. Отримані повідомлення пристрій промовляє вголос. До того ж, розпізнає голосові команди. 31-смуговий графічний еквалайзер дає змогу максимально чітко відрегулювати звук. 

Лайфхак! Щоб не загубитися в розмаїтті пропозицій і купити магнітоли Піонер максимально вигідно, можна порівнювати вартість моделей на сайті www.e-katalog.ua.

Kenwood KMM-BT305

Модель Kenwood KMM-BT305 забезпечує відтворення аудіоформатів MP3, WMA, AAC, WAV і FLAC. Кількість смуг в еквалайзері — 13, пресетів — 8. Передбачено вбудований адаптер Bluetooth, який служить для бездротового зв'язку між різними пристроями. З його допомогою можна транслювати аудіо зі смартфона або планшета прямо на автомобільну акустику. Магнітола оснащена RGB-підсвіткою, яка додає виразності зовнішньому вигляду девайса.

JVC KD-R891BT

Точне налаштування звуку зі смартфона, 13-смуговий графічний еквалайзер, читання FLAC-формату — лише невелика частина переваг магнітоли JVC KD-R891BT. Приставка «BT» у назві вказує на те, що модель оснащена адаптером Bluetooth. Він використовується для організації якісного зв’язку та трансляції аудіопотоку зі смартфона. Управління девайсом здійснюється за допомогою кнопок на кермі.

Cyclone MP-7092A

Автомагнітола Cyclone MP-7092A поєднує передові технології та приємну вартість. Модель оснащена сенсорним дисплеєм діагоналлю 7 дюймів з роздільною здатністю 1024 × 600. Може відтворювати не тільки музичні, але й відеофайли у форматі високої чіткості, а також використовувати навігаційні програми. Все це відбувається без зависань завдяки 4-ядерному процесору AC8227L і 2 ГБ оперативної пам'яті. Пристрій працює під управлінням операційної системи Android 8.1. Із зовнішніми гаджетами ресивер підтримує зв’язок через Bluetooth.

 

*на правах реклами