Автовокзал без пасажирів: як виглядає автостанція у Рівному

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Журналісти "Чарівне.інфо" проінспектували автовокзал у Рівному під час карантину. Зранку тут пусто, пасажирів майже немає, громадського транспорту також.  Андріївський ринок також  зачинений.

Нагадаємо, сьогодні з 12 години в області вводиться обмеження у пасажирських перевезеннях. Так, заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні. Дозволяється проїзд на власному транспорті. 

Відучорашнього дня в Україні заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб. Дозволено лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Заклади громадського харчування (ресторани, кафе), торговельно-розважальні центри, інші заклади розважальної діяльності, фітнес-центри, заклади культури повинні тимчасово припинити свою роботу. Дозволено надавати послуги з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлення за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Дозволяється торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Також можна здійснювати банківську та страхову діяльність.