Аудитори перевірили «Рівнеоблавтодор»: знайшли фінансових махінацій на 3,5 млн гривень

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області під час ревізії дочірнього підприємства «Рівненський облавтодор» ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» виявили фінансових порушень на суму 3,5 млн грн, в тому числі, що призвели до втрат ресурсів, на суму 2,26 млн грн.

Зокрема, Підприємство у період з 01.09.2016 по 30.06.2020 недоотримало доходів на суму 1,1 млн грн через заниження або невідображення в обліку вартості виконаних філіями Підприємства робіт з поточного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг.

Через завищення філіями ДП «Рівненський облавтодор» вартості робіт з експлуатаційного утримання та поточного ремонту автомобільних доріг (внаслідок завищення вартості асфальтобетону, включення до актів робіт з приготування протиожеледних сумішей, які фактично не використані на автомобільних дорогах загального користування) замовниками цих робіт Службою автомобільних доріг у Рівненській області та Департаментом з питань будівництва та архітектури  Рівненської ОДА зайво витрачено майже 1 млн грн коштів державного бюджету.

За результатами обстеження майна, проведеного під час ревізії, по двох філіях Підприємства встановлено недостачу станків та асфальтобетонної суміші загалом на суму 162 тис. гривень.

Вжитими заходами, забезпечено відшкодування втрат на суму 1,3 млн грн. Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

 

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області