Антитіла до коронавірусу зберігаються до 6 місяців, - вчені

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Японські вчені заявили, що в організмі людей, які перехворіли на COVID-19, можна виявити антитіла протягом щонайменше 6 місяців після зараження.

Як пише NHK, дослідження проводилося міським університетом Йокогами та іншими установами. Всього дослідили 376 осіб у віці від 20 до 70 років, які заразилися коронавірусом у період з лютого до травня 2020 року.

Після аналізу зразків крові, взятих через пів року після зараження, дослідники виявили антитіла в 97% людей із безсимптомними або легкими симптомами та у 100% – з помірними або серйозними.

Результати дослідження показали, що люди з антитілами можуть мати більш низький ризик зараження щонайменше протягом шести місяців.

На думку японських учених, це відкриття є гарною новиною для розробки вакцини, проте для точних результатів необхідно додаткове дослідження. Його планують провести ще через пів року.

Такого висновку дійшли американські вчені, дослідивши реакції антитіл понад 30 тис. осіб, у яких був позитивний результат тесту на коронавірус.

Попередньо, після COVID-19 може вироблятися ціла низка імунних з'єднань, і деякі антитіла спочатку долають хворобу, швидко вмираючи, а інші накопичуються.

www.obozrevatel.com