Водій здолбунівської маршрутки висадив людей на півдорозі

Новини Рівного - ЧаРівне.info

 Сьогодні з пасажирами маршрутного таксі Рівне-Здолбунів сталася цікава пригода. Як розповідає один із пасажирів Валентин Марчук у Типове Рівне, водій не повідомивши причину, висадив людей на півдорозі: 

- Доброго дня! Сьогодні десь о 12:30 стався інцидент зі мною і ще декількома людьми які їхали в Здолбунів-2! Сів я на Проспекті Миру в маршрутку Рівне-Здолбунів, зеленого кольору Мерседес, з номерним знаком **6269** (постараюсь знайти фото) в ній автоматично відкриваються передні та немає задніх дверей і ще розкладаються сидіння - хто їздить цим маршрутом має знати! Заплатив я за проїзд 6 грн., коли ми почали їхати мені відразу не сподобалось як їде водій (ДОВОЛІ ТОВСТИЙ ТА ЛИСИЙ) таке враження що в лісовозі їдемо. Так от, він дуже поспішав незрозуміло чого на світлофорі в Щасливому люди ледь не влетіли в лобове скло так він тормозив, в Новому дворі на тих небезпечних переходах і поворотах він летів 80 км/г.Доїхавши за переїзд залізничний в смт Квасилів він (ДЖтЛ) водій сказав, "хто їде на Посьолок (Здолбунів-2) вийдіть та пересядете в маршрутку яка їде позаду", ну всі в тому числі і Я, нічого не підозрюючи (все ж буває може щось поломалось) взяли та й вийшли!!! І тут саме цікаве почалося: той що нас висадив повернув на Здолбунів і поїхав а слідуюючий проїжджаючи повз нас махнув щось рукою бо ми його усі дружно спиняли і поїхав надавивши на педаль газу, на Посьолок! Бачили б ви моє здивування і тих людей що стояли зі мною біля залізничного переїзду, це просто Жесть!

Дочекались ми ще одну маршрутку яка вже зупинилась нам, та коли ми пояснили водієві ситуацію то він сказав "Я нічого не знаю, якщо хочете їхати то платіть 3 грн. за проїзд" А ще до того всього я заплатив останні 6 грн. в першу маршрутку, то добре що був знайомий і дав мені 3 грн. на проїзд!
І от скажіть як і що робити з такими водіями?

Натомість у коментарях пишуть, що причину слід було дізнаватися на місці. Як завжди підтверджується теза про те, що українці знають свої права, утім, не хочуть чомусь їх застосувати на практиці.