В зоні АТО загинув підполковник: прощатимуться із ним у Рівному

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Війна на сході України забрала життя військовослужбовця оперативного командування "Північ".

Під час виконання бойових завдань в зоні АТО загинув офіцер управління оперативного командування "Північ" підполковник Віктор Новіцький.

Колона військової техніки під час переміщення по території, яку тимчасово контролюють сепаратисти, була підступно обстріляна терористами з реактивних систем залпового вогню БМ-21 "Град".

Наразі відомо, що під час обстрілу було поранено бійця-контрактника одної з механізованих бригад. Незважаючи на шквальний вогонь противника, підполковник Віктор Новіцький встиг надати пораненому першу медичну допомогу і відтягнути його в безпечне місце. На жаль, наступний снаряд обірвав життя самого героя.

Сьогодні 11 серпня, шикування військовослужбовців управління оперативного командування "Північ" розпочато з вшанування пам’яті товариша по службі хвилиною мовчання.

Командування та особовий склад управління оперативного командування «Північ» висловлює щире співчуття рідним та близьким офіцера, який з перших днів антитерористичної операції виконував завдання у визначеному районі, а під час останнього бою ціною власного життя врятував бойового товариша.

Прощання військового колективу із загиблим відбудеться в управлінні оперативного командування "Північ" в Рівному, а поховають героя в Житомирській області, за місцем проживання його батьків.

Прес-центр управління оперативного командування "Північ"