У рівненському Правому секторі не кажуть, як будуть мститися за розстріл своїх бійців під Донецьком

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Фото ілюстративне ru.tsn.ua 

Вчора під Донецьком Правий сектор поніс великі втрати. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив лідер «правих» Дмитро Ярош.

Керівник Правого сектору у Рівненській області Роман Коваль підтвердив загибель 13-ти бійців. Про поранених та полонених поки що говорити рано. На щастя, представників Рівненщини серед загиблих немає.

- Загинуло 13 наших чоловіків. Вчора нарвалися на блокпост. Їх розстріляли. Це наша безтолковість, - додає Коваль.Про поранених не можу ще сказати. Уточню, пізніше зможу сказати. Це була група Правого сектору, яка брала участь в зачистці. Вони заїхали на блокпост і їх розстріляли із автоматичної зброї.

Лідери «правих» заявили, що на відповідь довго чекати не доведеться:

- Буде відповідь, само собою, бо такі речі прощати не можна. Зараз пішла кров за кров. Це саме страшне, що може бути, - каже Коваль.

Тим часом в Донецькій Народній Республіці підтвердили стрілянину. Там припустили, що автобус із "правими"   заблукав. 

- Увечері у вівторок автобус з озброєними людьми несподівано атакував наш блокпост у селищі Мандрикіне (південне передмістя Донецька). Вони застрелили нашого снайпера, після чого на блокпосту відкрили шквальний вогонь по автобусу, – цитує представника ДНР ТВі.

 

ВІДЕО  18 +!!!!

 

Денис ГРИЩУК

ВІдео Донецкая Республика